Категории ,

iPhone 14 Pro Max

Спецификации
Бренд

Apple

Дисплеј

6.7"

Главна камера

48 Mp + 12 Mp + 12 Mp

Селфи камера

12MP

Меморија

128GB

Батерија

4323mAh

Боја

Златна, Розева, Сива, Црна

Дополнителни информации

Достава
Доставата за сите продукти е бесплатна. Нарачајте го продуктот кој го сакате и добијте го на рака со можност истиот да го платите во готово или на рати.

Потврда на нарачката

По нарачување на одреден продукт во следните 24часа ќе добиете повик од нас за потврда на нарачката.

Помош при нарачување
Доколку ви треба помош или имате прашање слободно контактирајте не на +389 72 580 480

Исчисти

За купување на рати контактирајте не на +389 72 580 480

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ