Galaxy A02s

Спецификации

Бренд

Samsung

Дисплеј

6.5"

Главна камера

13MP + 2MP +2MP

Селфи камера

5MP

Меморија

32GB

Батерија

5000mAh

Боја

Бела

6,999 ден

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ