Купи!

Galaxy A02s

Спецификации

Бренд

Samsung

Дисплеј

6.5"

Главна камера

13MP + 2MP +2MP

Селфи камера

5MP

Меморија

32GB

Батерија

5000mAh

Боја

Бела, Сина, Црвена, Црна

10,499 ден 8,999 ден-14% OFF

Исчисти
Категории ,

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ