Купи!

Galaxy A12

Спецификации

Бренд

Samsung

Дисплеј

6.5"

Главна камера

48MP + 5MP + 2MP + 2MP

Селфи камера

8MP

Меморија

64GB

Батерија

5000mAh

Боја

Бела, Сина, Црна

9,800 ден 9,499 ден-3% OFF

Исчисти
Категории ,

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ