Galaxy A20e

Спецификации

Бренд

Samsung

Дисплеј

5.8"

Главна камера

13MP + 5MP

Селфи камера

8MP

Меморија

32GB

Батерија

3000mAh

Боја

Бела, Црна

6,499 ден

Исчисти

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ