Купи!

Galaxy A32

Спецификации

Бренд

Samsung

Дисплеј

6.4"

Главна камера

64MP + 8MP + 5MP + 5MP

Селфи камера

20MP

Меморија

128GB

Батерија

5000mAh

Боја

Виолетова, Светло сина, Црна

17,300 ден From 13,999 ден-19% OFF

Исчисти
Категории ,

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ