Galaxy A40

Спецификации

Бренд

Samsung

Дисплеј

5.9"

Главна камера

16MP + 5MP

Селфи камера

25MP

Меморија

64GB

Батерија

3100mAh

Боја

Сина, Црна

7,999 ден

Исчисти

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ