Galaxy A51

Спецификации

Бренд

Samsung

Дисплеј

6.5"

Главна камера

48MP + 12MP + 5MP + 5MP

Селфи камера

32MP

Меморија

128GB

Батерија

4000mAh

Боја

Црна

11,999 ден

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ