Купи!

Galaxy A52

Спецификации

Бренд

Samsung

Дисплеј

6.5"

Главна камера

64MP + 12MP + 5MP + 5MP

Селфи камера

32MP

Меморија

128GB

Батерија

4500mAh

Боја

Бела, Виолетова, Светло сина, Црна

20,399 ден 19,199 ден-6% OFF

Исчисти
Категории ,

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ