Galaxy A71

Спецификации

Бренд

Samsung

Дисплеј

6.7"

Главна камера

64MP + 12MP + 5MP + 5MP

Селфи камера

32MP

Меморија

128GB

Батерија

4500mAh

Боја

Бела

14,999 ден

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ