Купи!

Galaxy A72

Спецификации

Бренд

Samsung

Дисплеј

6.7"

Главна камера

64MP + 8MP + 12MP + 5MP

Селфи камера

32MP

Меморија

128GB

Батерија

5000mAh

Боја

Бела, Виолетова, Светло сина, Црна

27,000 ден 24,699 ден-9% OFF

Исчисти
Категории ,

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ