Galaxy J6

Спецификации

Бренд

Samsung

Дисплеј

5.6"

Главна камера

13MP

Селфи камера

8MP

Меморија

32GB

Батерија

3000mAh

Боја

Златна/розе, Црна

6,499 ден

Исчисти

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ