Galaxy J7 2017

Спецификации

Бренд

Samsung

Дисплеј

5.5"

Главна камера

8MP

Селфи камера

5MP

Меморија

16GB

Батерија

3300mAh

Боја

Црна

5,999 ден

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ