Купи!

Galaxy Note10+

Спецификации

Бренд

Samsung

Дисплеј

6.8"

Главна камера

12MP + 12MP + 16MP

Селфи камера

10MP

Меморија

256GB

Батерија

4300mAh

Боја

Aura Glow

24,699 ден-11% OFF

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ