Galaxy S20

Спецификации

Бренд

Samsung

Дисплеј

6.2"

Главна камера

12MP + 64MP +12MP

Селфи камера

10MP

Меморија

128GB

Батерија

4000mAh

Боја

Сива

21,599 ден

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ