Купи!

Galaxy S21 5G

Спецификации

Бренд

Samsung

Дисплеј

6.2"

Главна камера

12MP + 64MP +12MP

Селфи камера

10MP

Батерија

4000mAh

Боја

Бела, Виолетова, Златна/розе, Сива

38,999 ден 37,799 ден-3% OFF

Исчисти
Категории ,

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ