Купи!

Galaxy S21+ 5G

Спецификации

Бренд

Samsung

Дисплеј

6.7"

Главна камера

12MP + 64MP +12MP

Селфи камера

10MP

Батерија

4800mAh

Боја

Виолетова, Розева, Светло сина, Црна

44,000 ден 42,800 ден-3% OFF

Исчисти
Категории ,

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ