Купи!

Galaxy S21 Ultra 5G

Спецификации

Бренд

Samsung

Дисплеј

6.8"

Главна камера

108MP + 10MP + 10MP + 12MP

Селфи камера

40MP

Батерија

5000mAh

Боја

Светло сина, Црна

59,000 ден From 55,999 ден-5% OFF

Исчисти
Категории ,

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ