Galaxy S7

Спецификации

Бренд

Samsung

Дисплеј

5.1"

Главна камера

12MP

Селфи камера

5MP

Меморија

32GB

Батерија

3000mAh

Боја

Црна

6,999 ден

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ