Galaxy S9+

Спецификации

Бренд

Samsung

Дисплеј

6.2"

Главна камера

12MP + 12MP

Селфи камера

8MP + 2MP

Меморија

64GB

Батерија

3500mAh

Боја

Виолетова

11,999 ден

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ