Купи!

Honor 9X Lite

Спецификации

Бренд

Honor

Дисплеј

6.5"

Главна камера

48MP + 2MP

Селфи камера

8MP

РАМ

4GB

Меморија

128GB

Батерија

3750mAh

Боја

Црна

9,499 ден-14% OFF

Категории ,

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ