Honor 9X

Спецификации

Бренд

Honor

Дисплеј

6.59"

Главна камера

48MP + 8MP + 2MP

Селфи камера

16MP

РАМ

4GB

Меморија

128GB

Батерија

4000mAh

Боја

Сина

7,999 ден

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ