iPhone 11

Спецификации

Бренд

Apple

Дисплеј

6.1"

Главна камера

12MP + 12MP

Селфи камера

12MP

Меморија

64GB

Батерија

3110mAh

Боја

Бела, Виолетова, Жолта, Зелена, Црвена, Црна

From 27,799 ден

Исчисти

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ