iPhone 11 Pro Max

Спецификации

Бренд

Apple

Дисплеј

6.5"

Главна камера

12MP + 12MP + 12MP

Селфи камера

12MP

Меморија

256GB

Батерија

3969mAh

Боја

Midnight Green, Бела, Зелена, Златна/розе, Црна

From 39,999 ден

Исчисти

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ