iPhone 11 Pro Max 64GB

Спецификации

Бренд

Apple

Дисплеј

6.5"

Главна камера

12MP + 12MP + 12MP

Селфи камера

12MP

Меморија

64GB

Батерија

3969mAh

Боја

Midnight Green, Бела, Златна/розе, Црна

49,199 ден

Исчисти
Категории ,

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ