Купи!

iPhone 11 Pro 64GB

Спецификации

Бренд

Apple

Дисплеј

5.8"

Главна камера

12MP + 12MP + 12MP

Селфи камера

12MP

Меморија

64GB

Батерија

3046mAh

Боја

Midnight Green, Бела, Златна/розе, Црна

From 50,499 ден From 43,000 ден-15% OFF

Исчисти
Категории ,

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ