iPhone 12 128GB

Спецификации

Бренд

Apple

Дисплеј

6.1"

Главна камера

12MP + 12MP

Селфи камера

12MP

Меморија

128GB

Батерија

2815mAh

Боја

Бела, Виолетова, Зелена, Сина, Црвена, Црна

44,999 ден

Исчисти
Категории ,

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ