iPhone 12 mini

Спецификации

Бренд

Apple

Дисплеј

5.4"

Главна камера

12MP + 12MP

Селфи камера

12MP

Меморија

64GB

Батерија

2227mAh

Боја

Бела, Виолетова, Зелена, Сина, Црвена, Црна

34,999 ден

Исчисти
Категории ,

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ