iPhone 12 Pro 128GB

Спецификации

Боја

Бела, Златна

Меморија

128GB

Гаранција

6 месеци

49,499 ден

Исчисти

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ