Купи!

iPhone 12 Pro 128GB

Спецификации

Бренд

Apple

Дисплеј

6.1"

Главна камера

12MP + 12MP + 12MP

Селфи камера

12MP

Меморија

128GB

Батерија

2815mAh

Боја

Graphite, Бела, Златна/розе, Сина

61,590 ден From 55,999 ден-9% OFF

Исчисти
Категории ,

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ