iPhone 12 Pro Max 128GB

Спецификации

Боја

Златна

Меморија

128GB

Гаранција

6 месеци

55,599 ден

Исчисти

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ