Купи!

iPhone 12 Pro Max 128GB

Спецификации

Бренд

Apple

Дисплеј

6.7"

Главна камера

12MP + 12MP + 12MP

Селфи камера

12MP

Меморија

128GB

Батерија

3687mAh

Боја

Graphite, Бела, Златна/розе, Сина

66,500 ден From 59,599 ден-10% OFF

Исчисти
Категории ,

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ