Купи!

iPhone 12 Pro 256GB

Спецификации

Бренд

Apple

Дисплеј

6.1"

Главна камера

12MP + 12MP + 12MP

Селфи камера

12MP

Меморија

256GB

Батерија

2815mAh

Боја

Graphite, Бела, Златна/розе, Сина

65,190 ден 59,999 ден-8% OFF

Исчисти
Категории ,

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ