iPhone 13 mini

Спецификации

Бренд

Apple

Дисплеј

5.4"

Главна камера

12MP + 12MP

Селфи камера

12MP

Меморија

128GB

Батерија

2438mAh

44,899 ден

Исчисти
Категории ,

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ