iPhone 13 Pro Max 128GB

Спецификации

Бренд

Apple

Дисплеј

6.7"

Главна камера

12MP + 12MP + 12MP

Селфи камера

12MP

Меморија

128GB

Батерија

4352mAh

Боја

Бела, Златна/розе, Светло сина, Црна

69,499 ден

Исчисти
Категории ,

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ