iPhone 13 Pro

Спецификации

Бренд

Apple

Дисплеј

6.1"

Главна камера

12MP + 12MP + 12MP

Селфи камера

12MP

Меморија

128GB, 256GB

Батерија

3095mAh

Боја

Бела, Златна/розе, Светло сина, Црна

From 63,299 ден

Исчисти
Категории ,

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ