iPhone 13 256GB

Спецификации

Бренд

Apple

Дисплеј

6.1"

Главна камера

12MP + 12MP

Селфи камера

12MP

Меморија

256GB

Батерија

3240mAh

Боја

Бела, Розева, Сина, Црвена, Црна

51,299 ден

Исчисти
Категории ,

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ