iPhone 14

Спецификации

Бренд

Apple

Дисплеј

6.1"

Главна камера

12MP + 12MP

Селфи камера

12MP

Меморија

128GB

Батерија

3279mAh

Боја

Розева, Сива, Сина, Црвена, Црна

Исчисти
Категории ,

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ