iPhone 14 Max

Спецификации

Бренд

Apple

Дисплеј

6.7"

Главна камера

12MP + 12MP

Селфи камера

12MP

Меморија

128GB

Батерија

4323mAh

Боја

Бела, Розева, Сива, Сина, Црвена, Црна

Исчисти
Категории ,

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ