iPhone 14 Pro Max

Спецификации

Бренд

Apple

Дисплеј

6.7"

Главна камера

48 Mp + 12 Mp + 12 Mp

Селфи камера

12MP

Меморија

128GB

Батерија

4323mAh

Боја

Златна, Розева, Сива, Црна

Исчисти
Категории ,

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ