Iphone 6

Спецификации

Бренд

Apple

Дисплеј

4.7"

Главна камера

8MP

Селфи камера

1.2MP

Меморија

16GB

Батерија

1810mAh

Боја

Сива

4,999 ден

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ