iPhone 6s

Спецификации

Бренд

Apple

Дисплеј

4.7"

Главна камера

12MP

Селфи камера

5MP

Меморија

16GB

Батерија

1715mAh

Боја

Сива

5,999 ден

Исчисти

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ