iPhone 7+

Спецификации

Бренд

Apple

Дисплеј

5.5"

Главна камера

12MP + 12MP

Селфи камера

7MP

Меморија

32GB

Батерија

3000mAh

Боја

Црна

12,499 ден

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ