iPhone 7

Спецификации

Бренд

Apple

Дисплеј

4.7"

Главна камера

12MP

Селфи камера

7MP

Меморија

32GB

Батерија

1960mAh

Боја

Златна/розе, Сива, Црна

7,999 ден

Исчисти

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ