iPhone 8

Спецификации

Бренд

Apple

Дисплеј

4.7"

Главна камера

12MP

Селфи камера

7MP

Меморија

64GB

Батерија

1821mAh

Боја

Бела, Црна

11,999 ден

Исчисти

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ