iPhone 8+

Спецификации

Бренд

Apple

Дисплеј

5.8"

Главна камера

12MP + 12MP

Селфи камера

7MP

Меморија

64GB

Батерија

2675mAh

Боја

Златна/розе, Црна

16,699 ден

Исчисти

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ