iPhone Xs Max

Спецификации

Бренд

Apple

Дисплеј

6.5"

Главна камера

12MP + 12MP

Селфи камера

7MP

Меморија

64GB

Батерија

3174mAh

22,899 ден

Исчисти

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ