Samsung Galaxy S8

Спецификации

Меморија

64GB

Боја

Сино црна, Црна

From 7,999 ден

  • Сино црна
Исчисти

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ