Samsung S21 FE 5G

Спецификации

Боја

Зелена, Црна

Меморија

128GB

30,899 ден

Исчисти
Категории ,

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ