Xiaomi Mi A1

Спецификации

Бренд

Xiaomi

Дисплеј

5.5"

Главна камера

12MP + 12MP

Селфи камера

5MP

РАМ

4GB

Меморија

64GB

Батерија

3080mAh

Боја

Златна

6,999 ден

Кошничка 0

Додадено во листа на желби ВИДИ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ